Kryetari i Bordit të OAK Skënder Krasniqi i ftuar në emisionin Ekonomiks në RTK

Kryetari i Bordit të Oda e Afarizmit të Kosovës, Skender Krasniqi, i ftuar në emisionin Ekonomiks në RTK, për të diskutuar për Taksën 100 %. efektet ekonomike të taksës ndaj Serbisë dhe Bosnjës.

Emisionin e plotë mund ta gjeni në linkun më poshtë:

RTK3

EKONOMIKSTAKSA 100 %Efektet ekonomike të taksës ndaj Serbisë e Bosnjës Të ftuar: ADRIATIK STAVILECI Dogana e KosovësSKËNDER KRASNIQIOda e AfarizmitSAFET GËRXHALIUNjohës i çështjeve ekonomike

Posted by RTK on E enjte, 14 Shkurt 2019